O CEHE2019-10-29T08:58:42+02:00

O wydarzeniu

Central European Healthcare Expo

IDEA

CEHE to najważniejsze wydarzenie w branży ochrony zdrowia w Europie Środkowej.

Tworzymy to przedsięwzięcie z myślą o zmieniających się realiach leczenia w XXI wieku. Współczesne firmy i naukowcy muszą stawiać na nowoczesne technologie i innowacje w każdym projekcie. Galopujący rozwój specjalności, nowe problemy zdrowotne, zmieniające się uwarunkowania systemowe sprawiają, że CEHE staje się niezbędne dla poznania i zdynamizowania branży.

Dlaczego Środkowa Europa? Dlaczego Polska? Kraje Europy Środkowej to kraje dynamicznie rozwijające się, które korzystają w pełni z rozwiązań systemowych państw “zachodu”, ale dodają do tego innowacyjne rozwiązania ambitnych, świetnie wykształconych specjalistów. Polska to lider regionu, jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Dzięki położeniu, historii oraz relacjom bilateralnym, to naturalne drzwi do Europy Środkowej. W czasie CEHE zapraszamy do zwiedzania stoisk narodowych z tej części Europy, a przede wszystkim z państw Trójmorza, które jest silnie rozwijającą się ideą gospodarczą.

CEHE

W czasie trwania Expo odbędą się targi, konferencje naukowe, spotkania biznesowe oraz wiele wydarzeń towarzyszących. Najważniejszymi strefami targowymi będą: digital healthcare – prezentacja innowacyjnych, cyfrowych, telemedycznych technologii, systemów AI; medical devices – ekspozycja sprzętu i wyrobów medycznych, które są najbardziej konkurencyjnym towarem eksportowym Europy Środkowej; start-upy – świetna okazja dla inwestorów z całego świata do przeglądu innowacji, które mogą przynieść sukces biznesowy; farmacja – oferty małych i dużych firmy, ambitnie konkurujących na rynku farmaceutycznym.

Już dziś wiemy, że CEHE zgromadzi wiele wydarzeń towarzyszących:

  • XX edycja Central European BioForum – najważniejsza konferencja biotechnologiczna w Europie Centralnej;

  • CEBioforum Award – nagroda branżowa dla najlepszych podmiotów gospodarczych i naukowych w obszarze biotechnologii;

  • Law4Growth – Forum Polityki Medycznej;

  • Healthcare Hackathon – widowiskowe zmagania najzdolniejszych z branży IT w rozwiązywaniu projektowego problemu medycznego;

  • Konferencja europejskich Agencji Badań Medycznych;

  • Polish-American Biotech Bridge Club – kolejne spotkanie elitarnego ugrupowania liderów branży biotechnologicznej.

POBIERZ PDF

Zapraszamy

do udziału w pierwszej edycji CEHE.

Łączymy twórców i nabywców, by zmieniać na lepsze opiekę zdrowotną. Kilkuset wystawców i ponad tysiąc uczestników w stolicy Europy Środkowej – gościnnej Polsce, w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo na Żeraniu, to najważniejsze argumenty, by zarezerwować datę 20-21 maja 2020 r.

KUP BILET
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda